Banner

Gratis İndirimi - Wet'n Wild Bozuk Ürün

Meşhur Gratis indirimlerine karşı koymak ne mümkün. Bloglarda zaten okuyoruz. Herkes ya ihtiyaçlarını almış, ya da indirimlere dayanamayarak ipin ucunu biraz kaçırmış. Arkadaşım "Gratis 'ten 150tl'lik alışveriş yaptııım koşş bitmeden al!" deyince, gideyim de bir iki ihtiyacımı bari alayım dedim.
Wet'n'Wild - Mega Eyes Defining Marker adlı ürününü aldım. 13,90tl imiş fiyatı. İndirim ile birlikte 7,5tl'ye geldi. Aldığımda hemen açıp bakmadım. Aklıma da gelmedi. Alışveriş merkezinde biraz daha dolandıktan sonra arabaya binince baktım. Ucu resmen bitmiş kurumuş keçeli kalem gibi. Çok kalitesiz ve bozuk bir ürün resmen. Geri de dönmek istemedim. Sonra değiştiririm dedim ama keşke dönseydim, çok pişman oldum. Az önce internette de bir baktım, daha önce Gratis 'te bu tür bir olayla karşılaşan olmuş mu acaba diye düşünerek. Tam da aynı üründe yani Wet'n'Wild - Mega Eyes Defining Marker 'da aynı sorunla karşılaşanlar olmuş. Ayrıca değişim falan da yapmamış Gratis. Ben de en yakın zamanda gidip değişim ya da para iadesi istemeyi düşünüyorum. Umarım sıkıntı çıkarmazlar.
Bursa'da Gratis yoktu hep bloglarda okuyup "Ay keşke buraya da açılsa." derdik. Watsons tercihim olurdu genelde, evime de yakın olduğu için. Gratis son zamanlarda tercih etmeye başlamıştım ki bir eksi puan aldı Gratis benden.  Sorunu da çözmezlerse Gratis benim için bitmiştir. :)
 
Blogger tarafından desteklenmektedir.