Banner

Homend Online Alisveris Deneyimi

Öncelikle bunun bir sponsor yazısı olmadığını belirtmek istiyorum. Tamamen kişisel deneyimlerimden bahsediyorum. Homend bilinen ama rakipleri kadar reklamı yapılmayan bir marka. Ama Alman teknolojisine her zaman bir sempatim olmuştur. Alman malı kalitelidir gibi bir şey. :) Napolyon.com 'da %50 indirim kampanyası da olunca denemek istedim. O an ütü ihtiyacımız vardı. Hem ben anneme ütü alacaktım, hem de erkek arkadaşım annesine alacaktı. İnternet üzerinden araştırma yaptık, çok fazla da bilgi yoktu aslında. Garanti sisteminin kalitesine dair bazı yorumlar gördüm sadece. Nihayetinde, araştırmalarımız ile Homend 'in bir ütü modelinde karar kıldık.
Online alisveris, napolyon.com, markafoni
Homend Digimotion 1106
Fotoğrafta gördüğünüz ütüden aldık ikimiz de annelerimize. İndirimi ve kargosuyla birlikte 100tl gibi bir fiyata geldi bize bir tanesi. Bu süreçte indirim kodunda sorun olduğu için çağrı merkeziyle görüşmem gerekti. Sitesi üzerinden online yardım almak oldukça pratik. Ben telefon ile uğraşmak yerine oradan ulaşmayı tercih ediyorum. Hızlıca sorunum çözüldü ve Homend alışverişimi tamamladım. Siparişimiz iki iş günü içerisinde gayet güzel bir şekilde teslim edildi. Ütülerimizden gayet memnunuz. Ama buhar düğmesi kırıldı 3-5 ay sonra. Yine online yardıma başvurdum. Ütüyü kargo şirketinin evden alacağını söylediler, istersem bende şubeye bırakabilirmişim. Daha hızlı olması açısından ben bıraktım. Tabi kargo ücreti ödemedim. 3-4 gün sonra ütüm sorunu çözülmüş şekilde teslim edildi. Düğmenin kırılmış olması moralimi bozmadı çünkü iletişimi, hizmeti beğendim. Zaman kaybettirmiyorlar, dedikleri tarihte işi hallediyorlar.
***
İkinci Homend alışverişimi yine anneciğime mutfak robotu alarak yaptım. Yine %50 indirimim vardı. Fotoğrafta gördüğünüz robotu aldım.
Online alisveris, napolyon.com, markafoni.com
Homend Functionall 2802
 
Çift bıçak teknolojisi, 1,5Lt'lik haznesi ve diğer özellikleri ile gayet hoşuma gitmişti. Fiyatı mağazalarda neredeyse sitesindeki kadar yüksekti. İndirimim de olunca karlı bir alışveriş olur diye düşünerek siparişimi verdim. Bir de belirtmek gerek, bu kadar büyük ürünler için çok küçük kargo ücretleri alınıyor. Markafoni 'de bile küçücük bir ürün bile olsa 8tl kargo ücreti ödenirken ütü için 3tl ödemiştim. Robot için de 5tl falan. Bu da artı bence online alışveriş için. Mutfak robotunu gerçek anlamda çok beğendik, hala da severek kullanıyoruz. Geniş haznesi ve çift bıçak teknolojisi ile kış hazırlıklarında çok yardımcı oldu bize. Ayrıca belli bir miktarda buz kırma özelliği de varmış. Ben yine de denemeye cesaret edemedim ama kullanma kılavuzunda yazıyor. Ama onunda geldiğinde plastik bir parçasının kenarı çok hafif kırıktı. Aslında kullanıma falan kesinlikle engel olmayacak bir şey ama insan yeni aldığı bir üründe rahatsız oluyor bu durumdan. Hemen iletişime geçtim. Kullanım kılavuzundan numarası ile birlikte hangi parça olduğunu söyledim  ve yine iki iş günü içerisinde parça teslim edildi. Gereksiz sorularla uğraştırmıyorlar. Yorup oyalamıyorlar. Bir de söz uçar yazı kalır diyorum ben. :) Ayrıca online olarak görüştüğünüz kişi için puanlama yapıyorsunuz görüşme sonunda. Görüşlerinize önem de veriliyor.
***
Şuana kadar çok memnun kaldım Homend alışverişlerimden. Çeyizim için de yine Homend tercih etmeyi düşünüyorum. Bu tip araştırmalar yapanlara azıcık da olsa fikir vermek istedim. :)
napolyon.com, markafoni.com
 
Blogger tarafından desteklenmektedir.