Banner

Organix Brazilian Keratin Sac Bakim Kremi

Bugüne kadar saçlarım ile ilgili pek sorun yaşamadım. Çok şükür ki sağlıklı saçlarım var. Geçmişe oranla biraz azalma hissetsem de hala gür saçlarım. :) Bir de saçlarımı uzun kullanıyorum sürekli. Bu yüzden şekil vermek her zaman çok zaman alıyor. Zaten bana her dışarı çıkışımda fön ile, maşa ile uğraşmak zor geliyor. Saçlarım dalgalı ve tek sorun asi saç tellerimin elektriklenmesi. :) Bu yüzden saç kremi kullanımı çok önemli benim için.
 
Son olarak kullanıp hayran kaldığım saç kremi ise Organix Brazilian Keratin serisinden. Kokusu çok güzel bir kere. Dokusu da öyle. Klasik saç kremi uygulaması şeklinde kullanılıyor. Yani şampuanladıktan sonra saçıma uygulayıp 3 dakika falan masaj yapıyorum. Daha saçımı durularken yumuşaklığı hissedebiliyorum. Bu his uzun süre de sürüyor. Saçlarım daha yatışmış, sakinleşmiş oluyor. Ayrıca daha canlı ve sağlıklı görünüyor. Tek kötü yanı, saçlarımın çabuk yağlanması. Çünkü saçlarım o kadar yumuşacık oluyor ki, ellerimi saçımdan alamıyorum. :) Dokundukça daha çabuk yağlanıyor tabi saç.
Kısacası Organix Brazilian Keratin kesinlikle önerdiğim bir saç kremi. Ayrıca içinde paraben bulunmadığını da belirtmek gerek.
 
Blogger tarafından desteklenmektedir.