Banner

Sinepil Viso - Yuz Icin Tuy Azaltici Krem

Vanilya Club üzerinden 3 aylık Vanilya Kutu siparişi vermiştim. İlk Vanilya Kutu tecrübem oldu bu. Eylül ayında gelen Vanilya Kutu 'da olan ürünlerden biriydi Sinepil Viso - Yüz İçin Tüy Azaltıcı Krem. Öncelikle kısacık Vanilya Club ve Vanilya Kutu 'dan bahsetmek istiyorum.
 
Vanilyaclub.com üzerinden en iyi markaların ürünlerine ulaşmanız mümkün. Siparişleriniz ile puan kazanıp sonraki alışverişlerinizde bunları kullanabilirsiniz. Ayrıca alışverişinizin tutarına göre seçenekler arasından seçeceğiniz 1 hediye ürün ve 3 adet deneme boyu ürün siparişiniz ile birlikte geliyor. Vanilya Kutu ise size aylık 4-5 ürün gönderiyor ama ürünler sürpriz oluyor. Siparişinizi verirken bazı soruları cevaplıyorsunuz ki sizin hakkınızda biraz bilgi ediniliyor. Ona göre size uygun ürünler gönderilmeye çalışılıyor. Aylık sipariş, yani 1 adet kutu fiyatı 35tl. 3 aylık 99tl.
tüy azaltıcı krem, yüzde tüylenme
Sinepil Viso - Yüz İçin Tüy Azaltıcı Krem
 
Bazı aylar çok iyi ürünler gelirken bazen hayal kırıklığı olabiliyor maalesef. Fiyata göre kutu içeriği bazen çok boş olabiliyor. Sinepil Viso, aldığım ilk Vanilya Kutu 'da yani eylül ayında gelmişti. Yüzümde bu tip bir ürün denemeye kesinlikle karşıydım. Bu tip ürünlerde sonra tüylenmenin arttığını söyleyenleri duyuyoruz ne de olsa. Risk alamam demiştim. Ama şuan maalesef bulamadığım bir Blog'ta olumlu yorumlar okudum. Ani bir kararla denemeye başladım. Ama işin püf noktası kullanım süresi boyunca tüylerin ip ile alınmasıymış. Ben bu güne dek ağda bandı kullanıyordum üst dudak bölgesinde ama hiç memnun değildim. Sanki o bölgenin rengi koyu gibi görünüyordu hep gözüme, sık sık almam gerekiyordu. Son derece rahatsızdım bu durumdan. Sinepil Viso - Yüz İçin Tüy Azaltıcı Kremi denemeye karar verince ilk olarak internette araştırma yaparak ip ile tüy alma yöntemini öğrendim. Hani şu kuaförlerde cırt cırt iki dakikada yapıyorlar ya. :) Ben hiç anlamazdım. Aslında gayet basitmiş. Bir iki video izledikten sonra kaptım işi. Ürünü kullandığım süre boyunca da gerektiğinde bu şekilde almaya devam ettim.
 
Günde iki kez uygulamak gerekiyormuş Sinepil Viso - Tüy Azaltıcı Kremi. Ben sabah akşam şeklinde kullandım. Ayrıca en az 15 gün süresince aksatmadan kullanmak gerekiyormuş. Aynen talimata göre kullandım ve gözle görülür bir değişim ile karşılaştım. Gerçekten bu kadarını beklemiyordum. Tüylerin inceldiğini görebiliyorum. Dolayısıyla çıkma süreleri de uzadı gibi geliyor bana, ya da zayıf oldukları için rahatsızlık vermiyor ve hissetmiyorum. Koyu renk tamamen ortadan kalktı. Tamamen ağda bandı yüzündendi muhtemelen. Renk açıldı ve gayet doğal bir görüm kazandı üst dudak bölgem. 3-4 hafta kadar kullandım ben. Zaten normal kullanım süresi 1 ay yazıyor kağıdında. Artık bıraktım henüz durumda bir değişiklik yok. Etki devam ediyor.
 
Fotoğrafta gördüğünüz ürün, tam da bana gelen. 15ml ve incecik bir tüp şeklinde. Ama çok uzun süre kullanılıyor. Bir kullanımda bir pirinç tanesi kadar işinizi görür. Sonuçta yüz için kullanılıyor ve çok geniş bölgelerde ihtiyaç duyulmuyor. Benimki hala bitmedi annem de kullanmaya başladı bu arada. Vanilyaclub.com 'da bu ürünün satış fiyatı normalde 42tl imiş. Ancak %50 indirimli olarak 21tl ödeyerek sahip olunabilir. Lilakutu.com 'da da 38tl olduğunu gördüm, başka nerelerde satılıyordur, fiyatı nedir bilemiyorum.
Denemek isteyenlere ya da yüzünde ciddi tüylenme sorunları olanlar için fikir vermek istedim. Benim yorumum olumlu.
 
 
Blogger tarafından desteklenmektedir.