Banner

İrem Derici - Değmezsin Ağlamaya

İrem Derici, O Ses Türkiye 'deyken nedense farkına varmadığım ama sonradan bütün şarkılarına bayıldığım bir sanatçı. O Ses Türkiye 'deyken neden farkına varmadığımı hiç bilemiyorum. Devamlı olmasa da ara ara izlerdim oysa ki. Belki de kendisine sesine daha uygun şarkılar söylemiştir yarışmadan sonra bilemiyorum. Hem ses rengi hem de şarkıları çok başarılı diye düşünüyorum.
 
sıla, beyaz show, irem derici, değmezsin ağlamaya, o ses türkiye
İrem Derici - Değmezsin Ağlamaya
 
Geçen gece Beyaz Show 'da ilk kez seslendirdiği Değmezsin Ağlamaya parçası da yine bomba olacak bence. Ben şahsen beğendim. İrem Derici 'nin sırrı nedir bilemiyorum ama öyle lafta değil sağlam bir hayran kitlesi var. Tek ama sağlam şarkılarla kazanıyor hayran kitlesini. Bilmem kaç tane şarkısı olup bir tanesi azıcık tutmuş kişilerden değil. Çok mu övüyorum bilmiyorum ama İrem Derici işini iyi yapan insanlardan biri. İşini iyi yapan insanları her zaman sevip takdir etmişimdir. :)
 
Değmezsin Ağlamaya, çok hoş bir İrem Derici şarkısı yine. Bazı şarkılar tam da o sanatçının tarzı oluyor ya hani. Mesela, Sıla 'da da aynı şeyi hissediyorum. Sıla 'nın bir tarzı var ve şarkıyı duyunca bu tam da Sıla 'nın tarzı diyebiliyoruz. Aynı şey İrem Derici için de geçerli. Değmezsin Ağlamaya, tam da İrem Derici 'nin tarzı.
 
Hadi daha fazla uzatmıyorum, dinlemediyseniz eğer dinleyin bence siz de. :)
 
 
Blogger tarafından desteklenmektedir.