Banner

Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Intagram hayatımıza öyle bir girdi ki, her an akıllı telefonlarımız ile birilerinin hayatlarını inceliyoruz. Yetenekli insanların eserlerini de görüyoruz. Benim değinmek istediğim de tam burası işte. Kişiye özel hediye seçeneklerine Instagram üzerinden ulaşmak çok daha kolay. Satıcıların samimiyeti güven veriyor. Ama bazıları da var ki Allah düşman başına vermesin dolandırıcının önde gideni. Çok fazla Blog yazarı arkadaşımızın içeriklerinin, fotoğraflarının çalındığını görüyoruz. Olmayan şeylerin satışını yapanlarda olabilir yani. Dikkatli olmak gerek mutlaka.
Benim samimiyetlerine ve güvenilirliklerine kanaat getirdiğim satıcı değil de sanatçıları sizlerle paylaşmak istiyorum. Her biri bir sanatçı diye düşünüyorum. Sundukları mutluluğun ise parayla değerinin ölçülmesi mümkün değil.
Kişiye özel hediye konusuna gelince, özel günlerde hediye seçme konusunda ne kadar da çok sıkıntı yaşıyoruz. Birine ilk kez hediye almak neyse de aile bireylerine, sevgiliye hediye seçmek seneler ilerledikçe zorlaşıyor. 5 yıllık bir ilişkim var ve yaratıcılığımız kırılıyor ister istemez. Doğum günleri, yıl dönümü, yıl başı derken iş daha da zorlaşıyor. Ben de tam erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi ararken keşfettim bu kişilerin çoğunu. Sevgiliye yeni yıl hediyesi alma konusunda öneri kabul edebilirsiniz bunları. Bence size de hitap edenler olacaktır mutlaka.
sevgiliye hediye önerileri, 2014 hediye seçenekleri
Gamze Tavukçuoğlu
@gamzetavukcuoglu
İlk bahsetmek istediğim harika çizimler yapan Gamze hanım. Benim hediye seçimim kendisinden yana oldu. Fotografta da gördüğünüz gibi kişiye özel çizimler yapıyor. Sizden maddeler halinde bazı özellikleri belirtmenizi istiyor. Çizimde yer almasını istediğiniz şeyler ya da çiftler için özel anlamı olan şeyler... Siz maddeleri iletiyorsunuz, bir de fotoğraf ile birlikte. Böyle güzel tablolar çıkıyor sonra ortaya. En önemlisi de size özel oluyor. Hediye edeceğiniz kişiye özel... Ayrıca Yeni yıl kartlarına da bakmadan geçmeyin. Birden fazla kişiyi sevindirebilirsiniz, set halinde alacağınız bu kartlar ile. İnsanın içini ısıtıyor resmen. Bir gülümseme yerleşiveriyor yüzünüze. Hele de Postcrossing sevenlerdenseniz, kartpostallara bayılıyorsanız benim gibi. Arşiviniz de yer almalı mutlaka.
yeni yıl hediyesi, 2014, sevgiliye hediye, özel hediye
Atölye Balkabağı
 @atolyebalkabagi
Kendi mührünüzün olması, size ait bir simgenin olması nasıl bir fikir? Hediye alacağınız kişi bir kitap kurduysa, kitaplarında kullanabileceği bir mühür hazırlatabilirsiniz. Kütüphanesi için bir mühür harika bir fikir bence.. Ayrıca kaşe şeklinde değil, ahşap çok şık mühürler. :) Biz kitaplarımızı birleştirip geniş bir kütüphane yaratma çabasındayız erkek arkadaşımla. Bu sebeple bize özel bir mühür tasarlatmayı düşünüyoruz. Bence siz de bir inceleyin. Kitap seven birine verilebilecek güzel bir hediye olacaktır. Ayrıca farklı hediye seçenekleri de sunuyor Atölye Balkabağı. İncelemenizi öneririm.

haricats, frida, kahve kupası, hediye
Haticats - Frida Kahve Kupası


 @haticats
Hatice hanımın yeni yıla özel kahve kupalarını incelemelisiniz mutlaka. Her biri isteğe göre tasarlanmış, harika şeyler. Kahve kupası olmak zorunda değil hediyeniz, çiziminizi çerçeveletebilirsiniz de. Bez çantalar var tabi bir de. O harika çizimler ile nasıl da güzel çantalar çıkmış ortaya. Ben Frida kahve kupasına bayıldım açıkçası. :) Siz de beğeneceksiniz eminim..
 

sevgiliye hediye, özel hediye, tasarım hediye
tiktukatolye - kurabiye

 @tiktukatolye
Gerçekten yemeye kıyamayacağınız kurabiyeler söz konusu. Laf olsun diye değil, ciddi anlamda her biri bir sanat eseri olan kurabiyeler nasıl yenir ki. Hediye edeceğiniz kişinin özellikleri doğrultusunda tasarımınızı netleştirebilirsiniz. Sunum şekilleri de çok hoş. Metal kutu, kavanoz gibi seçenekleriniz var.

Şimdilik favorilerim bu kadar. Sizin de böyle önerileriniz var mı?

www.cafecik.net
Blogger tarafından desteklenmektedir.