Banner

Vanilya Kutu - Kasım 2014

Kasım ayı Vanilya Kutu 'm bugün elime ulaştı. Ben de sıcağı sıcağına içeriğini ve ilk yorumlarımı paylaşmak istedim. Bu ay önceki aylara oranla daha dolu bir içeriğe sahip olduğu söylenebilir ilk olarak. Bazen gerçekten devamlı kullanmayı düşüneceğim veya markanın diğer ürünlerini de denemek isteyeceğim ürünler çıkabiliyor içinden. Nuxe Paris Aydnlatıcı BB Krem bunlardan biri. En beğendiklerimden bir diğeri de Sinepil Viso Yüz için Tüy Azaltıcı Krem olmuştu ve şurada bahsetmiştim. Gelelim bu ayın Vanilya Kutu ürünlerine..
Nuxe, Alessandro, Nail Trick, Kuru Yağ, Dudak Kalemi
Vanilya Kutu - Kasım - 2014
 
Nail Trick  Su Bazlı Asetonsuz Soyulan Oje
Benim Vanilya Kutu 'mdan çıkan Nail Trick ojenin rengi hiç hiç sevmediğim bir kırmızı tonu maalesef. Çok kolay sürülüyor, çok çabuk kuruyor. Bunlar artıları ancak iki kez ellerimi yıkadığımda tırnak uçlarımda soyulma oldu. Çok kalıcı olduğunu düşünmüyorum. Kokusu ise tamamen duvar boyası gibi. Bir iki kez daha kullanıp ürün hakkındaki fikrimi netleştirmek istiyorum ancak ilk yorumum olumsuz. Kutudan çıkan küçük boyu falan sanırım ojenin, vanilyaclub.com 'da 8ml'lik boyu 8tl bu arada.
 
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ
Daha bir kaç gün önce bir Blog'da övgü dolu sözleri görünce ben de denemek istiyorum, çok fazla karşıma çıkıyor demiştim ki Vanilya Kutu sesimi duymuş sanırım. 10ml'lik şişelerde Huile Prodigieuse ve Huile Prodigieuse OR olmak üzere bir normal bir de simli kuru yağ çıktı kutumdan. Gerçekten de büyüleyici bir kokusu var. Başka bir ürünün ya da parfümün kokusuna çok benzetiyorum ben ama bir türlü çıkaramadım. Ellerimde denedim şimdilik sadece ve sonuç harika. Övgüler yersiz değilmiş gerçekten. Altın parıltılı olan şişedeyken o kadar parlıyor ki elime yüzüme sürünce de öyle parlayacak sanmıştım. Hiç de öyle olmadı belli belirsiz bir ışıltı kattı cildime. Hafif yapısını, yağ hissi bırakmamasını söylememe bile gerek yok. Adı üzerinde kuru yağ.
Şimdiden favori ürünlerim arasında yer etti bu ikili. 10ml seyahat boyunun fiyatı 19tl vanilyaclub.com 'da. 50ml (65tl) ve 100ml (109tl) seçenekleri de mevcut. Herhangi bir Vanilya Club alışverişinizde ise 4ml'lik deneme paketini ücretsiz alabilirsiniz.
 
Alessandro Nude Dudak Kalemi
Dudak kalemi kullanma alışkanlığım yok hiç. Ama geçenlerde de kırmızı bir dudak kalemi gelişti hediye. Bu ikinci oldu. Bu konuda biraz araştırma inceleme yapmam gerekiyor sanırım. 90'lardaki gibi bir dudak kalemi faciası yaratmamak için :) Bu markanın ürünlerini daha önce hiç kullanmamıştım, ilk deneyimim olacak bu. Fiyatı normalde 35tl iken Vanilya Club fiyatı 7,99tl. Diğer siteleri incelemedim hiç ama oldukça uygun görünüyor fiyatı böyle bakınca. :)
 
Nuxe Paris Beauty Kit
3 adet seyahat boyu bakım ürününden oluşan bir set bu. Sanırım önceki aylarda da gönderilmişti bu. O zaman ben Vanilya Kutu almamıştım ama bazı Blog'larda gördüğümü hatırlıyorum. Henüz denemedim bu ürünleri yorum yapamam ama ne olduklarını ve fiyatını belirteyim.
Gül Yaprağı Makyaj Temizleme Suyu 35ml
Nemlendirici, Yorgunluk Giderici Bakım Kremi 15ml
24 Saat Nemlendirici Vücut Sütü 15ml
Set fiyatı 29tl.
Ve son olarak kokularının harika olduğunu belirtmeliyim.
Kasım ayı Vanilya Kutu içeriği bu şekildeydi. Her ayın kutusundan bir favori ürünüm oldu bu güne kadar. Kullandıkça bu ayın favori ürünü var mı yok mu göreceğiz bakalım. :) Ama Nuxe Paris Çok Amaçlı Kuru Yağ olacak gibi.
Blogger tarafından desteklenmektedir.