Banner

Kore Dizisi Meraklılarına Öneri

Kore dizileri ne kadar da çok sevildi ülkemizde değil mi? Sebebi aslında çok basit. Genellikle mutlu sonla bitiyorlar. Çoğunlukla romantik komedi oluyorlar. Aşkı çok saf çok temiz haliyle anlatıyorlar. Öyle olunca da biz kızların gönlünü fethediyorlar. :) 

kore dizileri, türk dizileri, romantik komedi, uzaylı hikayesi
Man From the Stars - Kore Dizisi Önerisi
Çok kafa dinlendirici buluyorum ben Kore dizilerini. Hikayenin tadı tuzu kaçmadan bitiyor bir de. Sezon sezon uzayıp can sıkmıyor. Çıtır çerez gibi hemen izlenip bitiyor. Ülkemizdeki dizilerin ise bir bölümü film gibi adeta. Resmen sıkılıyorum artık Türk dizilerini izlerken. Zaten çok takip ettiğim dizi yok, ara ara inceler yorum yaparım notunu veririm yalnız dizilerin. :) Kore dizileri bölüm süresi açısından da cazip geliyor bana. Yabancı dizilerin genel özelliği tabi bu. Bizde neden bu kadar uzun bölümler hala anlam veremiyorum.

 Her neyse uzun zamandır izleyemiyordum ben Kore dizisi. Şimdi harika bir diziye başladım ama devamını izlemek için vakit bulmakta zorlanıyorum maalesef. İzlediğim kadarıyla bayıldım. 
Man From the Stars (You Came From Stars) olarak geçiyor orjinal ismi. Konusu ise gerçekten ilginç. :) Anlatırken komik geliyor bence kulağa ama izlerken çok hoş. :)

Do Min Joon, yaklaşık 400 yıl önce yani Joseon döneminde dünyaya imiş bir kişilik. Burada uzaylıların çekik gözlü olduğunu da öğreniyoruz. :) Do Min Joon dünyadaki süresinin sonuna doğru gelirken, zamanın en ünlü aktrisi olan Cheon Song Yi 'nin aşkına tutulur. Ben daha çok başlardayım ama çok heyecanlı gidiyor dizi, şiddetle öneriyorum. :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.