Banner

Yine Bir Kore Dizisi: Kill Me Heal Me

Yine eğlenceli ve acıklı bir Kore dizisi. :) Ben Kore dizilerini aslında sevmiyorum, çok büyük mantıksızlıklar oluyor hep. Ama gel gör ki dayanamıyorum yine izliyorum. Hangi sebeple Kore dizileri bana çekici geliyor henüz çözebilmiş değilim. :) Belki sırf mutlu sonla bitiyor olmalarıdır, henüz bilemiyorum. Karar veremedim.

kill me heal me, kore dizisi, kore dizi önerisi, seul, romantik komedi, dizi önerisi, dram, 2015, 2014, ji Sung, Hwang Junk Eum
Kill me, Heal me
Sıradaki dizi önerim ise yine ilginç bir konuya sahip. Asıl karakterin çoklu kişilik bozukluğu vardır. Yani zaman zaman farklı kişiliklere bürünüyor. Cinsiyet ya da yaş sınırlaması yok. Bir gün Holding'te üst düzey yönetici olan adam, öbür gün liseli bir kız oluyor. falan. Tabi bu durum eğlenceli bir dizi olmasını sağlıyor. Eğlenceli ve Komik Kore dizisi kategorisinde olduğunu söyleyebilirim. Ama yeter mi? Yetmez. Çünkü dram ve romantizm de var. Yeter mi? Yine yetmez. Çünkü olaylar bundan ibaret değil. Hastalığın tedavisi, unutulan geçmişi de gün yüzüne çıkarmaktadır. Bu sırada tedavi sürecinde yer alan psikolog kızımız da büyük olay tabi. 

 ji Sung, Hwang Junk Eum, kill me heal me, kore dizisi, dizi önerisi, yabancı dizi, 2015, 2014, yeni dizi, kore dizisi önerisi, seul
Kore Dizi Önerisi
Başrol oyuncuları Ji Sung ve Hwang Jung Eum, başta gözüme uyumsuz görünse de hikayenin içine girince hoş görünmeye başladılar. 
Bu sanırım paylaştığım ikinci Kore dizisi önerisi oldu. 
Diğerine bakmak isterseniz o da şurada.

Blogger tarafından desteklenmektedir.