Banner

Mandıra Filozofu İstanbul'da!

Bugün yani 13 Mart 2015 'de vizyona giren "Mandıra Filozofu İstanbul", yine izleyicisini bol bol düşündürdü. Gözümüzün önünde olup göremediklerimizi gördüğümüzü söyleyebilirim. İlki yani "Mandıra Filozofu" 2014 Nisan ayında vizyona girmişti ve yaklaşık 1 milyon kişi izlemişti. Devam filmi olan "Mandıra Filozofu 2 İstanbul" da aynı ilgiyi görecek gibi.

mandıra filozofu istanbulda, film önerileri, filmler, 2015 filmleri,
Mandıra Filozofu 2 İstanbul
Her şeye karşı olan filozofumuz Mustafali, Bodrum'un Çökertme Köyünde kendi halinde ve oldukça mütevazi bir yaşam sürmektedir. "Bir lokma bir hırka" felsefesine sahiptir. Ancak annesi terkedip giden babası rahatsızlanır ve annesi ile birlikte İstanbul'a doğru yola çıkar. İstanbul macerasında bizi de düşündürecek olaylar gelişir. 

Mandıra Filozofu İstanbul Fragmanı

Filmin mesajlarını beğendim ancak havada kalan bölümler vardı ya da heyecan vermeyen yavan kalmış sahneler. O durumda da hemen müzik ile istenen hava yaratılmaya çalışılmış ama olmamış. :) Gereksiz bir gerilim müziği, gereksiz bir aksiyon müziği.. Hayat ile ilgili sorgulattıklarını kar sayarak eksikliklerini de görmüyorum filmin. Bu dönemde izlenebilecek en iyi filmlerden olduğunu düşünüyorum.

Blogger tarafından desteklenmektedir.