Banner

Nuxe Aydınlatıcı BB Krem SPF 30

Vanilya Kutu 'nun bana kazandırdığı en başarılı ürün oldu Nuxe Aydınlatıcı BB Krem. Gönlümü fethetmesinin sebepleri ise hem doğal duruşu, verdiği pürüzsüzlük, cilt tonunu sabitlemesi, aydınlatıcı etkisi ve leke kapatıcı etkisi. Aslında bu kadar özelliğin bir arada olması inanılmaz.
Fondöten kullanmayı çok sevmiyorum, hafif yapıda olmadığı sürece fondötenler kalıp gibi duruyor yüzümde. Spf 30 olması ise hazır yaz gelirken güneş lekeleri için de önlem olmuş olacak. Ayrıca güneş kremi kullanmaktan hoşlanmıyorum. Tek renk tonu olan ürün, beyaz tenli olduğum için bende süper oluyor ama esmerlerde nasıl olur bilemiyorum. Akışkan bir yapısı var ve sürümü çok kolay. Ben ince bir tabaka halinde kullanmayı tercih ediyorum cilt problemim olmadığı için. Kapatıcılığı da gayet iyi olduğu için hiç bir sorun yaşamıyorum. Bu tür ürünlerin parfümlü olmasından hoşlanmıyor bazıları. Onlar için de harika bir BB Krem bence. Çünkü çok hafif rahatsız etmeyen bir kokusu var. Kuru cilt tipi için belki öncesinde nemlendirici krem uygulamak gerekebilir. Diğer cilt tiplerinde sorun olacağını sanmıyorum. 

bb krem, bb krem önerisi, spf30, pürüzsüz cilt, aydınlatıcı, cilt lekelerine çözüm, cilt tonu sabitleme, fondöten, bakım ürünü, güzellik önerisi, nuxe
Nuxe Brightening BB Krem SPF30
Nuxe BB Krem ise Vanilya Kutu sayesinde keşfettim. Kutuda çıkan 15ml 'lik deneme boyuydu ama uzun süre kullandım. Bitince de yenisini almak istedim. 30ml 'lik normal boyunun 99tl olduğunu gördüm ama pek çok sitede farklı oranlarda indirim uygulanıyor. En uygun fiyatı da Turuncukasa.com 'da gördüm.%50 indirim ile 49.5tl şuan fiyatı. Kargo ücreti de Türkiye'nin her yerinde 3,95tl. Yani oldukça uygun fiyata geliyor. 

Önceki Vanilya Kutu yazımı okumak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. 

Blogger tarafından desteklenmektedir.