Banner

2015'in En İyi Kore Dizisi - Hello Monster

Biliyoruz ki Kore dizileri adeta bir tutku ve bağımlılıktır. Pek çok insan, özellikle de genç kızlar Kore dizilerine bayılıyor. Şahsi fikrim ise çok masumane konulara sahip olmaları ve belli bir ahlak sınırında olmaları sebebi ile gençlerin izlemesinde hiç bir sakınca olmadığı yönünde. Neticede hayatlarının çok önemli bir döneminde olan ve geleceğini şekillendirecek etkilere maruz kalan gençler, olumlu etkiler altına alınsa hiç de fena olmaz. Ayrıca, Kore dizilerinin tatlı romantizmi, hemen hemen her dizide aynı sahneler ile tekrarlansa dahi insan izlemekten sıkılmıyor. O kadar hoş, o kadar masalsı ki, Türkiye'deki fitne fücur karakterleri izleme tutkusu, Kore dizisi sevenlerde de bıkmadan bu sahneleri hayranlıkla izleme şeklinde görülüyor. Hello Monster ise özellikle Seo In Guk hayranlarının tutulacağı bir dizi olacak gibi.

2015in en iyi kore dizisi, en iyi kore dizileri, seo in guk, hello monster, yeni kore dizisi, korefun, remember you, kore dizisi önerisi, kore dizisi tavsiye
Hello Monster
Çok uzatmadan gelelim 2015 'in en iyi Kore dizisi olacağını tahmin ettiğim dizinin detaylarına. Çok iddialı bir laf ediyorum galiba çünkü dizinin henüz sadece 4 bölümü yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre toplamda 16 bölüm olarak yayınlanacak Hello Monster. 2015 en iyi dizisi olacağını iddia ettiğim Hello Monster, ilgi çekici bir kurgu ile şimdiden belli bir izleyici kitlesi kazandı. Biraz gerilim barındırdığını söylemek mümkün. Gerilim Romantik Drama Kore dizisi nasıl olur derseniz, Hello Monster çok da güzel olmuş gibi. Konu hakkında uzun uzun bilgi verme gereği duymuyorum çok fazla. Zaten internette bir sürü bilgiye ulaşabilirsiniz. Hem çok fazla detayını bilmeden dizi izlemek daha zevkli oluyor bence. Ama kısaca bahsedecek olursam Hello Monster, özel suç soruşturma ekibinin seri katilleri yakaladığı, suçluları bulduğu bir dizi. En ilgi çeken karakter, yani Seo In Guk tarafından canlandırılan karakter, bu ekibe katılmak için New York 'tan gelen özel bir adam. Bu alandaki yeteneklerini kullandığı suç soruşturmalarını izlemek ise çok keyifli. 

2015in en iyi kore dizisi, en iyi kore dizileri, seo in guk, hello monster, yeni kore dizisi, korefun, remember you, kore dizisi önerisi, kore dizisi tavsiye
Seo In Guk
Her zamanki gibi insanı çok yormayan, sevimli mi sevimli bir Kore dizisi olduğunu söylemek mümkün. Hem de tüm gerilim sahnelerine karşın. Umarım Hello Monster 2015'in en iyi Kore dizisi unvanını elinden bırakmaz benim gözümde. Çünkü daha çok az bölüm yayınlandı. Henüz yılın ilk yarısındayız ama sizin de izledikten sonra Hello Monster 2015'in en iyi Kore dizisi diyeceğinize eminim. Yılın ikinci yarısı ne gösterir bilinmez, o ayrı. Seo In Guk hayranları için özel bir öneri olduğunu da belirtmek gerek. :)
Blogger tarafından desteklenmektedir.