Banner

Yaz için Saç Bakım Ürünü Önerisi

Yaz aylarında, güneş ve denizin etkisi saçlarımızda ciddi değişikliklere sebep oluyor ve saç bakımı zorlaşıyor. Benim mesela, yazları, özellikle de ilk denize girişimin ardından saç rengimde ciddi bir açılma oluyor. Uzun ve gür olan saçlarımı açık halde kullanmak da gittikçe zorlaşıyor. Sıcağın fazlalığı saçımı toplamamı gerektirirken, açık halde kullanırken de ter ile birlikte hemen ilginç bir hal alıyor ve saç şeklim sabit kalmıyor. Bursa'nın malum rüzgarı da saçlarımı dağıtıp bir güzel bozuyor. Ama Toni & Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi bu yaz için benim favori ürünüm ve de kurtarıcım oldu. Spreyin vadettikleri, denizden yeni çıkmış ya da yataktan yeni kalkmış gibi doğal bir görünüm yaratmak ve bunu yaparken saçınıza dolgunluk ve hava katmak. Bir özelliği de buklelerinizi belirginleştirip kalıcılığını artırmak. 

toni&guy,toni guy, deniz tuzu, deniz tuzu etkili sprey, saç spreyi, yaz için saç bakımı önerileri, bakım ürünleri, saç bakımı önerileri, 2015 yazı saç bakımı, cafecik
Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Sprey
Ben Toni & Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi 'ne ek olarak bir de yine Toni & Guy 'dan sabitleyici saç spreyi satın aldım. Böylece oldukça uzun süre kalıcı olan doğal buklelere sahip oldum bu yaz. Saçlarımı yıkadığımda Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Spreyi sıkarak öyle kurutuyorum. Kesinlikle saçınızda hiç bir kalıntı bırakmıyor. Tabi ki çok abartmadan sıkarsanız. :) Bunu da denemeleriniz ile öğrenirsiniz zaten. Saçınızı kuruttuktan sonra maşa yaparak yine aynı serinin sabitleyici saç spreyini sıkarsanız, saçınız yağlanana kadar (yani benim için ortalama iki gün oluyor bu), saç derdiniz kalmayacaktır. Hatta aynı serinin yağlanmayı geciktiren bir de pudrası var fotoğrafta gördüğünüz ürün. Onu da tercih edebilirsiniz, ben çok alışamadım ona ama tatil gibi özel zamanlarda ihtiyaç duyulabilir. En en önemli avantajı ise Toni & Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi ve aynı serinin Sabitleyici Saç Spreyi 'nin doğal bir görünüm vermesi. Gerçekten de saçınızda her hangi bir bakım ürünü yokmuş gibi duruyor. Hiç bir kalıntı bırakmıyor. Bursa'nın rüzgarının dağıttığı saçlarım daha bir cool oluyor :)) Dolayısıyla bence yaz için en iyi saç bakım ürünleri bu ikisi. Benim favorim olan bu ürünleri tavsiye ettiğim arkadaşlarım da gayet beğendiler ve kullanmaya da devam ediyorlar. 

Siz de yaz için saç bakım ürünü önerisi arıyorsanız, kesinlikle bu ikisini bir denemelisiniz. Özellikle doğallıktan hoşlananlar için mucizevi iki ürün olduğunu düşünüyorum. Bunu bizzat denediğinizde de göreceksiniz.

www.cafecik.net

Blogger tarafından desteklenmektedir.