Banner

Samsung Gear S2 Reklam Müziğini dinlediniz mi?

Elektrik ürünlerin ve de kozmetik ürünlerin reklamlarında tercih edilen müzikler genellikle çok doğru seçimler oluyor ve az televizyon izleyen biri olsam da, reklamlarda dinlediğim bu tip müzikleri araştırma ihtiyacı duyuyorum. Son günlerde en çok dikkatimi çeken reklam müziği de Samsung Gear S2 reklam müziği oldu. Samsung iddialı işleri seviyor zaten. Buna bağlı olarak iddialı ürünü Samsung Gear S2 için dikkat çeken bir müzik tercih etmiş. Samsung Gear S2 reklam müziği olarak seçilen The Buzz, Hermitude adında bir gruba ait. Hermitude Avustralyalı Luke Dubs ve Elgusto tarafından kurulmuştur. Söz konusu olan The Buzz single'ında ise Hırvat sanatçı Mataya ve Yeni Zellandalı Young Tapz eşlik ediyor gruba. 

Samsung gear s2, Samsung gear s2 reklam müziği, samsung reklam müziği, cafecik, hermitude, the buzz, müzik, tanıtım müziği, samsung telefon
Samsung Gear S2
Diğer yapımları da gayet dinlenilebilir olan Hermitude, özellikle bu parçasının Samsung Gear S2 reklam müziği olması ile dikkatleri çekip, takipçi kazanacak gibi görünüyor. Samsung Gear S2 'nin dikkat çekiciliği adeta bu parça ile tamamlanmış gibi görünüyor. Teknolojik ürünlere karşı ilginiz varsa, hem Samsung Gear S2 'yu hem de The Buzz 'u hatta ve hatta parçanın klibini de seveceksiniz demektir. Tam da elektronik müzik sevenlere hitap ediyor. Diğer taraftan grubun Ukiyo, Searchlight gibi parçaları da dikkat çekicidir. Eğer The Buzz ilginizi çekerse bu parçaları da dinleyebilirsiniz. Bugüne kadar grubu tanımayanlar için benim gibi reklam müziği öncü olacak sanırım. 

Samsung gear s2, Samsung gear s2 reklam müziği, samsung reklam müziği, cafecik, hermitude, the buzz, müzik, tanıtım müziği, samsung telefon
Hermitude - The Buzz
Nedendir bilmiyorum reklamlara karşı bir hassasiyetim var. Çok inceliyorum detaylarını. Sadece Samsung Gear S2 'de olmadı bu durum. Biliyorsunuz ki daha önce de reklamlar sayesinde keşfettiğim müzikler olmuştu ve burada paylaşmıştım. Daha önce paylaşmış olduğum dikkat çekici reklam müziği paylaşımlarımı da ekliyorum alta. Belki onları da dinlemek istersiniz ki bence kesinlikle dinlemelisiniz. Ben özellikle London Grammar 'ın bütün işlerine hayran kaldım. Tarzı bana çok hitap ediyor. Belki sizin için de diğer isimler aynı etkiyi yaratabilir. Blogger tarafından desteklenmektedir.