Banner

Hayat Bazen Tatlıdır Dizi Müziği

Son zamanlarda oldukça başarılı diziler ile karşılaşıyoruz. Birbirinden iddialı yapımlar yayına giriyor. Kimisi ise adeta birer film kalitesinde. Üstelik her hafta bu kalitenin sunuluyor olması çok önemli bence. Bir de gelişme var sanki ülkemizin dizi sektöründe. Klasik dram ve aşk yapımlarının dışına çıkılmaya başladı mı ne? 

bize kalsa, soner avcu, hayat,bazen tatlidir, hayat öğretmen, hayat bilgisi, öğrenci dizisi, lise dizisi, dizi müziği, jenerik, yeni dizi

Son günlerin en önemli dizi gündemi ise Hayat Bazen Tatlıdır. İlk bölümü ile dikkatleri çeken dizi son sahnesi ile izleyenleri merak içerisinde bıraktı. Herkes konuşuyor ve herkes soruyor; Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin sonundaki müzik nedir? Nedir bu Hayat Bazen Tatlıdır müziği?
İzleyenler şarkının sözlerini not almaya çalışıp, keşfetmeye çalıştıysa da çok net bir sonuç elde edememiş olacak ki, hala büyük bir soru olarak dolaşıyor bu konu ortalıkta. Bizse öğrendiğimiz kadarıyla paylaşalım Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin sonunda çalan şarkı hakkında bildiklerimizi. 
Son zamanlarda adeta bir Toygar Işıklı yolunda ilerleme gösteren Soner Avcu 'nun sesini tanıyoruz hemen ve Seviyor Sevmiyor, Güneşin Kızları gibi sevilen dizilerin müziklerinden sonra, bu yapımda da karşımıza çıktığını anlıyoruz. Şarkının isminin ise Bize kalsa  olduğu söyleniyor. 

Şimdilik sadece diziden kaydedildiğini anladığımız Soner Avcu - Bize Kalsa kayıtlarını dinleyebiliyoruz ama en yakın zamanda tam ve daha nitelikli bir versiyonunun yayınlanacağına eminiz. İzlemeyenler için de hemen bahsedelim ki Hayat Bazen Tatlıdır, tam bir Hayat Bilgisi dizisi. Yani onu anımsatan öylesine çok detay var ki ama konu birebir aynı değil. Diğer taraftan insanın içini ısıtan bir öğrenci dizisi. Öğrenci dizisi dediğimize de bakmayın her yaşın severek izleyeceğini düşünüyoruz. 


Blogger tarafından desteklenmektedir.