Banner

Filli Boya Reklam Müziği

Kadınlar günü sebebi ile yayınlanmaya başlayan ve dikkatleri üzerine çeken Filli Boya Reklamı, hem televizyonda hem de internet dünyasında sık sık tekrarlanarak adeta izleyiciye ezberletildi. Bununla birlikte bazı izleyiciler, reklamın alt müziğine takılmış durumda. Filli Boya pek de reklam olarak görünmeyen, daha çok sosyal mesajları ile bir Kamu Spotu görünümünde olan reklamı ile çok ses getirmiş durumda. Merak edenler için ise Filli Boya reklam müziğini hemen belirtelim. Aslında bazılarının zaten bildiği ve internet dünyasından tanıdığı isimlerden söz edeceğiz. 

filli boya, reklam müziği, 2015 albümü, eski usul, can kazaz, nilipek, kendi halimde, müzikler, yeni,, albüm, kırlangıçlar gibi, filli boya reklamları, müzik, beste, yeniler, 2017, 2018, 2019, 2020

Kendilerine has tarzı ve de müziği ile hızla dinleyici kitlesini artıran Can Kazaz ve de Nilipek 'ten söz ediyoruz. Filli Boya'nın film tadındaki reklamında altta hafif hafif verilen ve dinleyiciyi büyüsü altına alan parça ise Kendi Halimde adı ile yayınlanan eserleridir. Bunun yanı sıra Can Kazaz ve de Nilipek çalışması olan Her Gece isimli parçayı da dinlemenizi öneriyoruz. Mirkelam'dan Her Gece dinlemek ile Can Kazaz ile Nilipek'ten dinlemek farklı bir haz verecektir. 
Son olarak belirtelim ki Filli Boya reklam müziği Can Kazaz ve Nilipek - Kendi Halinde adlı eserdir. Can Kazaz'ın 2015 yılında çıkardığı Eski Usul isimli albümünde yer alan parça, aslında bilinen fakat bu reklam ile daha da bilinirliğe ulaşacak olan bir çalışma. Hadi şimdi uzatmadan dinleyelim. 

Diğer reklam müziği yazılarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. 


Blogger tarafından desteklenmektedir.